Rusty Lake Hotel

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 1.99
  • Boyut 45.3 MB
  • Version 1.1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Rusty Lake
Rusty Lake Hotel oyunu diğer mobil oyunlara göre sizlere oldukça farklı bir oyun deneyimi yaşatacaktır.

Hayvanlarla dolu bir oyunda yer almak isterseniz Rusty Lake Hotel oyununa sizde sahip olmalısınız. Sevimli hayvanların içerisinde bulunduğunuz bu hayvanların eğlenceli dünyasında bir çok misafiriniz olacak. Kaliteli oyunların baş tasarımcısı olan Rusty Lake stüdyosunun geliştirmiş olduğu Rusty Lake Hotel oyununda sizde sevimli karakterler ile bir arada eğlenceli anlar yaşayın. 

Daha önce hiç görmediğiniz tüm zamanların galerisine sahip olabilirsiniz. Keyifli bir dünyada diğer aksiyon oyunlarına nazaran daha farklı bir oyun hikayesi içerisinde yer alacaksınız. Odalar ve lobide dolaşmak için oklara dokunun. Dokunarak misafirler, personel ve nesnelerle etkileşim kurmanız gerekiyor. Bulunan öğeleri envanterinizde seçin ve bunları kullanmak için ekranda bir yere dokunun. Mobil cihazınızın dokunmatik özellikleri sizlere oyunda farklı alanlarda dolaşma imkanı sağlayacak.

Bir seferde bir adım Rusty Lake öyküsünü basacaksınız. Yeni içerikler her oyun güncellemesinde sizleri bekliyor olacak. Rusty Lake Hotel oyununda sizlere kaliteli bir oyun deneyimi yaşatmak için hayvanlar eşlik edecek. Bu sevimli hayvanların dünyasına sizde dahil olun ve keyifli anlar yaşayın. 

Daha Fazla Göster
Rusty Lake Hotel indir
DİĞER SÜRÜMLER